Panasonic TH-65HX750M 65 Inch 4K HDR Android Smart LED TV
₨193,390.00 Original price was: ₨193,390.00.₨109,500.00Current price is: ₨109,500.00.
  • Brand: Panasonic
  • Model Number: TH-65HX750M
  • Screen Size: 65 inch
  • Resolution: 3,840 x 2,160 Pixels
  • Display Technology: LED
  • Color System: PAL/DVB-T/T2/C
  • Sound System: BG/I/DK/NTSC-M
  • Bluetooth Ver.: 5.0
  • WiFi Band Type: 2.4GHz
  • OS and Version Info: Android Q
  • Memory Flash: 8GB EMMC
  • RAM: 2G
  • Aspect Ratio: auto/16:9/4:3/panorama/zoom/P2P
  • DNR (Noise Reduction): YES
  • Picture Mode: user/standard/sport/vivid/game
  • Sound Mode: Standard/Sport/Movie/Music
  • Audio Outpur Power (RMS): 10W+10W(Typ.)
  • Speaker Type: intergrated speakers(6Ω)
  • Speaker Power: 15W+15W(Typ.)
  • Hotel Mode: YES
  • Digital Dolby: YES
  • HDR10: YES
  • Preinstalled Application: Netflix/Amazon Prime Video/YouTube
  • Web Browser: YES
  • USB Input: 2*Side USB2.0
  • HDMI Input: 3*Side
  • 1 year warranty
-Decrease product quantity. +Increase product quantity.
Category: Smart TVs
Related products
  • Syinix 32A1S 32" Certified Android 11 Smart LED TV Quick View