Samsung UA32N4300ARSHE 32" Smart HD LED TV - Black
₨47,690.00 Original price was: ₨47,690.00.₨32,800.00Current price is: ₨32,800.00.
  • Brand: Samsung
  • Colour: Black
  • Smart TV
  • Screen Size: 32-inches
  • Item model number: UA32N4300ARSHE
  • Resolution: 1366 x 768 Pixels
  • Display Technology: LED
  • Speaker: Enhanced Audio & Video Quality
  • Picture: High Contrast Ratio
  • Power: 100-250 V / 50-60 Hz
  • Connectivity: USB / HDMI / VGA In / Audio In / Video In / Earphone Out
  • Features: A+ Grade Panel / USB Playback For Movies, Music & Photo
  • Warranty: 3 Years Warranty
-Decrease product quantity. +Increase product quantity.
Category: Smart TVs
Related products
  • -8% Xiaomi TV A 2025 43F (43″ FHD Android Smart LED TV) Quick View
    Xiaomi TV A 2025 43F (43″ FHD Android Smart LED TV)